Dijital Pazarlama Ajansı

Enteresan Çizgi Dijital Pazarlama Ajansı; enteresan fikirleri ile sosyal medya yönetimi, reklam hizmetleri ile üstün çözümler üretir. Dijital pazarlama ile hedef kitlenin dikkatini çekerek markanızın adını duyurarak müşterilerinizi markanıza yönlendiriyoruz. Reklam Ajansı olarak; Küçük işletmeler ve büyük markalar dijital ortamda daha fazla yer edinmeye çalışıyor. Uluslarası Kreatif fikirler ile, web site yazılımı, dijital pazarlama danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama çözümleri üretiyoruz

Dijital Pazarlama Reklam Ajansı Nedir ?

Dijital pazarlama reklam ajansı, ürün ve hizmetlerinizi İnternet ortamında mobil, masaüstü bilgisayar gibi elektronik cihazlar aracılığı ile  dijital medya platformaları üzerinden pazarlama tekniğidir. Markalar, mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motorları, sosyal medya, e-posta ve diğer web siteleri gibi dijital kanalları kullanır.

Neden Dijital Pazarlama

Neden dijital pazarlama sorumuzun en belirgin  ve kabul edilen cevabı, geleneksel pazarlama basılı reklamlarda, telefonla iletişimde veya yüz yüze pazarlamada var olabilirken, dijital pazarlama online olarak gerçekleşiyor olmasıdır. Bu, e-posta, video, sosyal medya veya web sitesi tabanlı pazarlama fırsatları dahil olmak üzere markalar için bir dizi sonsuz ve evrensel pazarlama anlamına gelir.

Bu aşamada dijital pazarlama, ürün/hizmet ve marka bilinirliğiniz için hayati önem taşır. Her markanın bir web sitesi var gibi görünüyor. Yoksa da, mutlaka bir sosyal medya varlıkları veya dijital reklam stratejileri var. Dijital içerik ve pazarlama o kadar yaygın ki tüketiciler artık markaları öğrenmenin bir yolu olarak  dijital pazarlamaya önem veriyor ve güveniyor.

Özetle, bir marka ve işletme sahibi olarak rekabet edebilmek için dijital pazarlamanın bazı yönlerini kucaklamanız ve kullanmanız gerekecek.

Dijital pazarlamayla, kampanyalarınızın başarısını ve yatırım getirisini, bir ilan panosu veya basılı reklam gibi geleneksel çeşitleri ile karşılaştırarak analitik gösterge tabloları gibi araçları da kullanabilirsiniz.

Merhaba;
Hizmetlerimiz ve Fiyatlar hakkında yardımcı olmamı İstermisiniz?
Size hitap edebilmek için
Adınızı Soyadınızı ve Temsil ettiğiniz şirket ünvanını paylaşmanızı rica ederim.

Dijital Pazarlama Teknikleri

Dijital İçerik pazarlama

Hedef kitlenize ulaşabileceğiniz sihirli sözler senaryosudur.

Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı

Web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir.

Dijital Pazarlama Ajansı ve Video Pazarlama

Klasik tanıtım videoları yalınızca TV kanalları veya sinema perdesi üzerinden hedef kitleye aktarılırken bugün internet ile birlikte artık en büyük video pazarlama alanı açılmış oldu. Üstelik düşük bütçelerle ve daha hızlı tanıtım.

Dijital Reklam Ajansı ve Mobil Pazarlama

Akıllı telefonlar, tabletler veya diğer ilgili cihazlarda web siteleri, e-posta, sosyal medya veya mobil uygulamalar aracılığıyla belirli bir kitleye ulaşmaya odaklanan çok kanallı bir çevrimiçi reklam pazarlama tekniğidir.

Dijital Pazarlama Ajansı ve Çevrimiçi Reklamcılık (PPC)

Reklam veren markaların işletmelerin, reklamları her tıklandığında bir ücret ödediği reklam modelidir.

Reklam Pazarlama Ajansı ve E-posta pazarlama

Elektronik postanın, pazarlama mesajlarını belli bir kitleye ulaştırmak için kullandıkları pazarlama yöntemidir. E-posta pazarlamalarında yer verdikleri tıklama, satın alma, dönüşüm aksiyonları verimlilik açısından başarı kaydetmiş dijital pazarlama modelidir.

Dijital Pazarlama Örnekleri

Dijital pazarlamanın gücünü inkar etmek mümkün değil. Dijital Pazarlama, bir işletmenin, markanın bugün başarılı olması için sahip olması gereken bir stratejidir. Bunu bildiğinizden eminiz. Fakat aynı zamanda, teoriyi sonuca dönüştürmek için birçok farklı araç ve yaklaşımla gerçekten geniş bir çalışma yapmanız gerekir.

Bu bölümde size yardımcı olmak için ilham vermek ve öğrenmek için harika Dijital Pazarlama örnekleri listeledik.

Yeniliğe olan tutkunuzu hedef kitlenize yansıtın. Baştan sona eşsiz bir instagram canlı yayın deneyimleri gerçekleştirin.
Markanızı mümkün olan her açıdan gösterin, her bir anın her bir detayını kapsayıcı bir deneyimle hedef kitlenize sunun.
Sosyal medyadan markanızın tanıtımlarını yapın. Örneğin bir moda markası iseniz izleyici kitlenize son koleksiyonunuzu akla gelebilecek her açıdan görebilmesini sağlayın. Yüksek çözünürlükle, farklı açıları aynı anda kusursuzca bir araya getirin. Bölünmüş ekranlı bir canlı yayın oluşturarak hem tam boy görüntüleri hem de örneğin giyim veya aksesuarlarınızın yakın çekimlerini gerçek zamanlı hedef kitlenize izletin.
En iyi SEO uygulamaları örneklerini araştırın ve anlayın ve uygulayın.
En iyi e-mail marketing uygulamalarını kavrayın.
Dijital Pazarlama ekibinizi baştan sona yönetin.
Sosyal medya fırsatlarınızı değerlendirin ve uygulayın.
Dijital pazarlama stratejisi yönetimi oluşturun veya Dijital pazarlama ajanslarından destek alın.

En İyi Dijital Pazarlama Ajansları

Enteresan Çizgi dijital pazarlama ajansı, SEO, sosyal medya-posta pazarlaması ve web tasarım konularında uzmanlaşmış, sektördeki en iyi dijital pazarlama ajanslarından biridir.

Sektörde 13 yılı aşkın süredir Enteresan Çizgi, markaların organik erişim ve potansiyel müşteri yaratmada sürdürülebilir bir şekilde büyümesine yardımcı oluyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için SEO Pazarlaması, İçerik Pazarlaması, Marka Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlaması, Web Tasarımı, Logo Tasarımı ve bir çok dijital pazarlama alanlarında uzmanlaşmıştır.

Sosyal Medya Ajansı

Bir ürün ve hizmetin, sosyal medya mecraları üzerinde tanıtımını, reklamını, marka bilinirliğini artırması gibi faaliyetlerini gerçekleştirdiği pazarlama modelidir.

Sosyal Medya, markalar ve şirketler için günden güne öneminin arttığı ve bu sektöre  de çok ciddi yatırımlarda bulunduğu bir dijital alandır.

Bir ‘ Dijital Medya Ajansı ‘yla çalışmak, daha fazla potansiyel müşterinin müşterilere dönüşmesi anlamına gelir. Bu, uzun vadeli satış büyümesi anlamına gelir.

Dijital Medya Ajansı

Sık sık pazarlama dünyasının değiştiğine dair söylemlere şahit olmuşsunuzdur. Evet doğru; ‘’Pazarlama Dünyası’’ değişti.

Bunun günümüzde hepimizde farkındayız ki geleneksel pazarlama, eskiden olduğu gibi kitlelere ulaşmakta başarısız oluyor. Geleneksel reklam artık işe yaramıyor. Gazeteler ve dergiler artık modası geçmiş durumda ve TV ve radyo büyük ölçüde değerini kaybetmektedir.

Şuan bu alanların hepsini elimizle bir kenar sürükleyerek onun yerine dijital dünyayı önümüze seriyoruz.

Dijital Reklam Ajansı

Basitçe söylemek gerekirse, bugün ve uzun bir süre öngörülebilir gelecekte bir işletmeyi , markayı pazarlamanın en etkili yolu dijital medya olacaktır.

Dijital pazarlama, veri odaklı ve teknoloji aracılığıyla hedeflenen marka tanıtımıdır. Dijital pazarlama ajansı sizi bu platformlarda doğru konumlandıracak uzman ekibiyle size danışmalık yapacak dijital ajanstır.

Sosyal Medyada pazarlama son derece yüksek hedefli ve gerçek zamanlı olarak ölçülebilir sonuçlar veriyor.

Dijital medya ajansı tahminlere dayalı çalışmazlar. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek için stratejiler sürekli olarak test edilir. Sonuçları anında ölçebilir ve strateji ayarlamalarını size önerirler.

Markanız için pazarlama faaliyetlerini yürüten, dijital pazarlama ajansı ile gerçek verilerle markanızı rakiplerinizin arasında öne taşıyabilirsiniz.

Dijital Ajans

Dijital ajans, markanız için bir strateji başlangıç noktasıdır. Markanızı uzun uzun dinler, ihtiyaçlarınızı ve ulaşmak istediğiniz noktayı tespit eder. Dijital ajans stratejinizi belirleyerek sizi hedeflediğiniz konuma ulaştırır.

‘Dijital ajans ismini çokça duyduğumuz bu terim yeni veya gizemli bir ifade değil. Bunun yerine, aslında fazlasıyla kullanılan ve sıklıkla yanlış kullanılan bir moda sözcük haline geldi. İfade oldukça basit görünse de, bazen kafa karıştırıcı olabiliyor.

Dijital Reklam Ajansı

Herhangi bir sayıda basılı, radyo, TV, ve diğer geleneksel pazarlama tekniklerinin modern stratejik kampanyaları arasında bir miktar alaka düzeyini korurken, bir dijital reklam ajansı diğer geleneksel pazarlama ve reklam firmalarından ayıran ve yükselten unsurları en iyi şekilde açıklamak için, bazı temel farkları vurgulayacağız.

Dijital Ajanslar Ne İş Yapar ?

Dijital ajansların odak noktası hedef kitlesidir. Dijital pazarlamada sosyal medya, web siteleri, seo, network agı, adwords, dijital pr alanlarında yaratıcı reklam tekniklerinin kombinasyonunu kullanır.

En İyi Dijital Ajanslar

En İyi Dijital Ajanslar listesinde ajansımızı diğer ajanslardan ayıran en belirleyici yönü; tüm pazarlama ve reklam materyallerinin görsel tasarımına, bir kampanyanın teknik ve işlevsel yönleri üzerinden değer verme eğiliminde olmasıdır. Uzmanlarımızın ekimizin tutkuları yaratıcılığa dayalıdır. Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama, İçerik Pazarlama, Sosyal Medya, Duyarlı Web Sitesi Tasarımı vb. Gibi daha yeni ve daha teknik ajans uygulamalarına dayanır.

Merhaba;
Hizmetlerimiz ve Fiyatlar hakkında yardımcı olmamı İstermisiniz?
Size hitap edebilmek için
Adınızı Soyadınızı ve Temsil ettiğiniz şirket ünvanını paylaşmanızı rica ederim.
Online Chat
Close