Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama Ajansı kapsamında içerik pazarlaması, reklam ve sosyal medya yönetimi konularında kreatif ve profesyonel hizmet sunarız.

Sonuç ve performans odaklı düşünerek yüksek reklam performanslarıyla satış ve dönüşümleri arttırıyoruz. Uzman ekibimiz ile markanızı doğru temsil edecek ve dijital büyümenizi hızlandıracak çalışmalar gerçekleştiririz.

Sosyal medya yönetiminizi ve dijital pazarlama projelerinizi profesyonel kişilere teslim ederek hedeflediğiniz müşteri, satış ve marka bilinirliğine daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dijital Reklam Ajansı

Bir dijital reklam ajansı olarak reklam çalışmalarınız için stratejiler geliştiriyoruz. Dijital ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler üretiriz. Çevrimiçi ortamlarda kullanıcıların karşısına çıkan dijital reklamlar, marka farkındalığı ve satışların artmasını sağlar. Bu nedenle reklam vermek, firmaların büyümesi ve satışların arttması için son derece önemlidir.

Dijital reklam ile doğru hedef kitleye ulaşarak marka bilirliğinizi arttırabilirsiniz. Geliştirdiğiniz reklam stratejisi doğru kişilere ulaşmaması reklam çalışmalarınızı olumsuz etkiler. Bu nedenle doğru strateji kurgulayarak doğru hedef kitleye ulaştırmak gerekir. Başarılı reklam çalışmaları tüm reklam sürecinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesiyle mümkündür.

Enteresan Çizgi Dijital reklam ajansı hizmetimiz ile dijital reklamlarınız için yaratıcı stratejiler geliştiririz. Reklamlardaki içerikleri en şekilde oluşturarak reklamları satışa yönlendiririz. Markanızı akılda kalıcı olmasını sağlayarak yüksek dönüşümle kazandırıyoruz.

En İyi Dijital Reklam Ajansları Ne Yapar?

İhtiyaç Belirleme


Firma ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi en iyi şekilde anlayarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Sahip olduğunuz farklı özelliklerinizi keşfederek sizi ön plana çıkartıyoruz. Şirket hedeflerinize ulaşmanız için sizi dikkatlice dinliyor ve anlıyoruz.

Reklam ve Pazarlama


Kreatif tasarım, yazılım ve reklam hizmeti sunarak markanıza değer katıyoruz. Reklam ve pazarlama konusunda kapsalım çalışmalar neticesinde başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Raporlama


Reklam çalışmalarını düzenli ve istikrarlı raporlamasını yaparak dönüşümlerinizi analiz ediyoruz. Düzenli raporlamalarla daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı ve daha yüksek dönüşümler kazanmanızı sağlıyoruz.

Dijital pazarlamanın önemi

Dijital Pazarlama Stratejisi Kurmak Neden Önemli?

Dünya çapında tüm insanlara ulaşmak için sadece web sitesi yeterli değildir. Markanızı duyurmak ve işinizi büyütmek istiyorsanız web site, sosyal medya, dijital reklamcılık yani hedef kitlenizin bulunduğu tüm alanlarda olmalısınız.

Geliştirdiğimiz dijital pazarlama stratejileriyle pozitif dönüşümler kazanın. Markanıza özel olarak tasarladığımız raporlama panelini kullanarak dönüşümlerinizi izleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu bir ara yüz paneli oluşturarak Google ADS ve Facebook Ads gibi analytis proglarımlarındaki tüm dönüşümlerinizi tek bir panelde izleyin. Dijital pazarlama hedeflerine ulaşmak ve dijital pazarlama stratejisi belirlemek için detaylı analiz yapabilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenize nerde ve ne zaman ulaşacağınızı anlamak mümkündür.

Dijital pazarlama stratejisi kurmadan yapılan çalışma verimli olmayabilir. Bu yüzden ürün veya hizmetinizden faydalanmak isteyen kullanıcıya ulaşmak için strateji gereklidir. Dijital reklam ajansı olarak doğru hedef kitle için doğru reklam stratejisi kurguluyoruz. Yaratıcı reklam içerikleri hazırlayarak kullanıcı üzerinde etki uyandırıyoruz. Bu sayede ihtiyaç duyduğu ürün veya hizmeti satın almasını sağlıyoruz.

Yaratıcı dijital ajans kreatif düşünür ve hayal gücünü zorlar. Stratejiler yalnıza doğru hedef kitleye ulaşmakla kalmaz. Kurguladığımız strateji ve yöntemler satışlarınızı büyük oranda arttıracak ölçümlenen sonuçlar elde etmenizi sağlar.

dijital-pazarlama-örnekler-otel

Kreatif Dijital Pazarlama Ajansı

Kreatif dijital pazarlama ajansı, projelerimizde kreatif olmak, yaratıcı ve yenilikçi çalışmalar ortaya koymak son derece önemlidir. Kısa sürede markayı hedeflerine ulaştırmanın en etkili yolu kreatif projeler gerçekleştirmektir.

Dijital İçerik Pazarlaması


Başarıl dijital içerik pazarlaması yapmak marka değerinizi arttırır ve hedef kitlenizin dikkatini çekebilirsiniz. Sizin için etkili içerik stratejileri geliştirerek profesyonel hizmet sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital Reklamlar


Web site, sosyal medya ve Google arama motorlarında dijital reklamcılık çalışmalarıyla markanızı duyuruyor ve işinizi büyütüyoruz. Doğru reklam stratejisiyle doğru hedef kitleye ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Dijital Sosyal Medya Yönetimi


Dijital sosyal medya yönetimi, her gün post paylaşmak değildir. Markanızın ihtiyaçlarına yönelik hedef kitleye ulaşmak ve müşteri arasındaki iletişim dilinizi güçlendirmektir. Kurum kimliğinizi en iyi şekilde anlatan üslupla kalıcı iletişim kurarız.

Dijital Pazarlama Medya Danışmanlığı


Markanızın sosyal medya alanlarında hedef kitleye ulaşmanızı sağlayacak dijital pazarlama uygulamaları ile etkili yönlendirme sağlıyoruz. Doğru yönlendirme ve planlamalarla daha fazla potansiyel müşteri kazanabilirsiniz.

kreatif dijital pazarlama ajansı

Profesyonel Dijital Pazarlama Ajansı

Enteresan Çizgi profesyonel dijital pazarlama ajansı; markaların büyümesi için pazarlama analizi ve stratejisi geliştiren, yüksek sonuç elde etmenizi sağlayan yaratıcı dijital ajanstır. Dijital pazarlama yoluyla fikirlerinizi ve işinizi büyütün.

Dijital pazarlama hizmetlerimiz; SEO analiz, web site tasarımı, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, kurumsal kimlik, dijital reklamcılık, kreatif hizmet ve kapsamlı bütünleşik dijital hizmetlerimiz bulunur. Şirket hedefleriniz büyük ve işinizi daha da genişletmek istiyorsanız Enteresan Çizgi Dijital Pazarlama Ajansı 360 derece dijital hizmetleriyle sizi hedeflerinize ulaştırır.

Dijital Pazarlama Yöntemleri

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyon):

SEO dijital pazarlama çalışmalarında organik trafiği arttırmak için kullanılır. Web sitelerin Google gibi arama motorlarında ilk sıralara yerleşmesi ve daha fazla ziyaretçi sağlaması amaçlanmaktadır.

 • Google ADS (Arama Motoru Reklamcılığı):

Google ADS, marka bilinirliği ve daha fazla satış yapmak için kullanınlan dijital pazarlama yöntemidir. Arama motoru reklamlarıyla site görünürlüğü arttırır.

 • Sosyal Medya Pazarlaması: 

Sosyal medya pazarlaması, marka bilinirliğini arttırmak, daha fazla hedef kitleye ulaşmak ve daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak açısından önemli bir tekniktir.

 • İçerik Pazarlaması: 

Çeşitli platformlar üzerinden metin, ses, video ve grafik gibi içerik pazarlama araçlarıyla hedef kitleyi harekete geçiren yöntemdir. Satışı arttırmak için içerik pazarlaması önemli bir dijital pazarlama yöntemidir.

 • E-Posta Pazarlaması: 

E-posta pazarlaması, marka ve işletmelerin potansiyel müşteriye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan tekniktir. Kampanyalar oluşturarak potansiyel müşteri arasında güçlü bir bağ kurar.

dijital pazarlama yöntemleri

En İyi Dijital Pazarlama Ajansı

En iyi dijital pazarlama ajansı firmalar dijital pazarlama konusunda profesyonel hizmet veren ajanslardır. Online mecralarda pazarlama faaliyetlerini geliştiren ve sürdüren bu ajanslar firmaların, daha hızlı büyümelerine yardımcı olur. Firmalar, profesyonel hizmet almak için en iyi dijital pazarlama ajansları ile iş ortaklı yaparlar. Dijital pazarlama uygulamalarını profesyonel yönetmek firmalar için son derece önemli bir konudur. Ancak firmalar dijital pazarlama ajansı seçiminde dikkatli olmaları gerekir. Doğru dijital pazarlama ajansı ile çalışarak marka hedeflerine hızlıca ulaşmak mümkündür.

İstanbul Dijital Ajans

Dönüşüm odaklı düşünerek iş hacminizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. İstanbul dijital ajans olarak daha fazla hedef kitle ve daha fazla potansiyel müşteri kazandırıyoruz.

Dijital Performans Ajansı

Dijitalde büyümenizi ve hedef kitlenize ulaşmak için markalaşma süreçlerinizi en iyi şekilde yönetir. Dijital performans pazarlama ajansı başarılı SEO içerik planlamasıyla potansiyel müşteri sayısınızı artırarak pozitif dönüşümler sağlar. Dijital performans ajansı olarak doğru stratejiyle organik trafiğinizi artıyor ve sizi güçlü rakip haline getiriyoruz.

Dijital Reklam Yönetimi

Birbirinden farklı dijital alanlarda bütçenizi en etkili şekilde kullanarak doğru stratejiler geliştiriyoruz. Etkili dijital reklam yönetimi ile size kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz. Web site ve sosyal medya reklamlarınızı ciro odaklı satışa yönlendirmesini sağlarız.

Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama Ajansı

Sağlık turizminde özel hastane, klinikler ve branş doktorları için özel dijital pazarlama konusunda profesyonel hizmet sunarız. Sağlık turizmi dijital pazarlama ajansı sayesinde sağlık sektöründe rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Stratejisi Belirleme

Pazarlama hedefleriniz için doğru stratejiyi belirleyerek hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Dijital pazarlama stratejisi belirleme ile planlı ve tutarlı ilerlemek, marka hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

İstanbul Dijital Reklam Ajansı

Yaratıcı ve başarılı reklam fikirleriyle daha geniş kitleye ulaşabilirsiniz. İstanbul dijital reklam ajansı olarak tüm pazarlama ihtiyaçlarınız için yenilikçi fikirler geliştiririz.

Dijital Marketing Nedir?

Daha fazla potansiyel müşteri kazanmak için doğru hedef kitleye ulaşmayı saplayan dijital marketing dijitalde tutarlı sürdürebilirlik kazandırır. Dijital marketing yaparak daha profesyonel hizmet sunabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Nedir?

Ürün veya hizmetinizi pazarlamanın en önemli yolu dijital pazarlama çalışmalarıdır. Tanıtım, reklam ve satış için dijital pazarlama oldukça önemli bir çalışmadır.

en iyi dijital pazarlama ajansları

Dijital Pazarlama Alanları İle İlgili Merak Edilenler

Dijital Pazarlama Ajansı Nedir?

Bir dijital pazarlama ajansı, dijital pazarlama alanlarına yönelik her türlü çalışmayı gerçekleştiren şirkettir. Başlıca dijital pazarlama ajansları şu şekildedir:

Yaratıcı Dijital Ajans

Kreatif odaklı olan yaratıcı dijital ajans sektörde ve rakip firmalar arasında hiç yapılmayan çalışmaları yaparak markanın farkını oluşturur.

Dijital Reklam Ajansı

Dijital reklamcılık alanında uzmanlaşmış ve uzman kadroyla çalışan ajanslardır. Buna bağlı olarak dijital reklam ajansı çeşitli dijital reklam stratejisi ve yöntemi kullanarak markaların büyümesini sağlar. Dijital reklam ajansı, markaların ihtiyaç duyduğu reklamları oluşturarak satış hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Profesyonel Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama çalışmasını kurumsal kimliğinize uygun profesyonel yaklaşım sergileyen dijital pazarlama ajansıdır.

Dijital Performans Ajansı

Sonuç odaklı dijital performans ajansı nasıl, ne zaman ne şekilde sonuç verilerinize ulaşacağınızı raporlayan ajanslarıdır. Yani pozitif dönüşleri önceden belirleyen performans odaklı ajanslardır.

Dijital Ajans

Bir diğer dijital ajans, dijital pazarlama faaliyetlerini bütünleşik olarak tek bir çatı altında yürüten ajanslardır.

Dijital Performans Ajansı Ne Yapar?

Dijital performans ajansı sonuç odaklı ölçümlenebilir çalışmalarla yüksek performans sağlar. Düşük maliyetle yüksek sonuçlar elde etmek için doğru adresiniz dijital ajans.

Dijital Pazarlama Ajansı Performans Odaklı Ölçümlenebilir Sonuçlar Verir

Gerçek ve ölçümlelen sonuçlar ile dijital büyümenizi kanıtlayın. Performans odaklı ve kullanıcı odaklı düşünerek ne zaman nasıl dönüşler ve verilere ulaşacağınızı belirliyoruz. Hedef kitlenizin alışkanlıklarını inceleyerek yeni potansiyel müşteriler edinmenizi sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Şirketi veya Firması İşinizi Büyütür

Dijital pazarlama şirketi olarak biz, rakip analizi yaparak kreatif stratejilerle sektörde fark yaratmanıza imkan tanırız. Dünya çapında marka bilinirliği sağlayarak tüm dijital pazarlama alanlarında işinizi büyütün.

Dijital Pazarlama Ajansları Markanızı Geliştirir

Dijitala pazarlama ajansları markanızın gelişmesi için en doğru adrestir. Dijital Ajans Enteresan Çizgi, markanızın ihtiyaç duyduğu gelişimi için yeni fikirler stratejiler geliştirir. Markanızı geniş alanlarda büyüterek işinizi ve satışlarınızı büyütür.

Dijital Pazarlama Neden Önemlidir?

Dijital pazarlama, internet ortamında gerleşen her türlü tanıtım, satış ve reklam çalışmaların tümüdür. Geleneksel pazarlamadan farklı olarak çevrimiçi gerçekleşir. Yeni nesi pazarlama faaliyetleri ortay çıkarken dijital alanlarda pazarlama yapmamak büyük eksiktir. Dijitalde varlığını sürdürmek ve işini büyütmek isteyen markalar dijital pazarlama çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli dijital pazarlama yöntem ve teknikleri ile tek bir platformda değil tüm dijital platformalarda pazarlama imkanı bulunmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru reklamcılığı (Google Ads), içerik pazarlama (content marketing)sosyal medya pazarlaması, video ve e-mail pazarlaması  en çok kullanılan dijital pazarlama türleridir. Yapılan stratejilerin ne zaman, nasıl ve hangi kanallar aracılığıyla yapılması gerektiğini dijital pazarlama yöntemleri açık bir şekilde yol gösterir.

Dijital pazarlama yüksek nüfuslu istatistiklerini parçalara ayırabilme imkanına sahiptir.  Bunları özelleştirir ve odaklı hedef grupların ayırır ve doğrudan potansiyel müşteriye ulaşır. Bu tür yöntemlerin yapıldığı bir yer olan dijital pazarlama, işletmelerin katlanarak büyümesini sağlar. Marka ve firmalar kendilerini sürekli hatırlatmak ve unutturmamak için sürekli reklam yaparlar. Dev markaların neredeyse her gün reklamlarını dijital mecralarda ve diğer platformlarda görebilirsiniz.

Dijital Medya ve Pazarlama

Pazarlama ve dijital medya arasındaki ilişki her geçen gün artmamaktadır. Geçmişte şirketler pazarlama ihtiyaçlarını geleneksel yöntemlerle yaparlardı. Örneğin afiş, dergi gazete pazarlama kanalları üzerinden yerel kitleye ulaşmaya sağlanıyordu. İnternet kullanımın artması ve yeni nesil iletişim ağı medya gelişimi pazarlama sürecini de etkilemektedir. Bu yüzden firmalar pazarlama ihtiyaçlarında yeni bir alanda yani dijital medyada yürütmeye başlamıştır. Dijital medya pazarlaması hem çalışma alanlarını hem de dijital ajans alanlarını da genişletti. Dijital pazarlama ajansları tüm pazarlama süreçlerini dijital medya üzerinden gerçekleştiren şirketlerdir. Birçok çeşitli yöntem ve teknikler kullanarak dijital pazarlama sürecini profesyonelce yürütürler.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Desteği Gerekli Mi?

Dijital pazarlama danışmanı bu alanda markaların ihtiyaç duyduğu desteği sağlayan kişi ve firmalardır. Hem dijital pazarlama ajansı hem de dijital pazarlama uzmanı tarafında profesyonel hizmet alabilirsiniz. Dijital pazarlama stratejisi geliştiren ve yürüten markaların büyümesi için gereklidir. Bu yüzden dijital pazarlam ajansı ile iş ortaklığı yapmak ya da dijital pazarlama uzmanı ile çalışmak gerekir. Büyümek isteyen şirketler, dijital pazarlama çalışmalarına önemsemektedir.

Dijital Pazarlama Ajansı Hizmetleri

Kısaca dijital pazarlama hizmeti, belirli analiz ve değerlendirmeler sonucunda dijital alanlarla strateji geliştirme çalışmaların tümüdür. İhtiyaçlar belirlenir, ihtiyaçlara yönelik stratejiler geliştirilir ve daha sonra sonuçlar raporlanır. Başlıca dijital pazarlama hizmetleri şu şekildedir:

 • SEO

Organik trafik arttırmanın en temel çalışması SEO stratejisidir. Arama motoru optimizasyonu gibi Google arama motorlarında ilk sıraya yerleşmek amacıyla çalışmalar yürütülür. SEO hizmeti ve analizi ziyaretçilerin web sitelerini daha fazla kullanmasını ve faydalanmasını sağlar. Belli anahtar kelimlerle oluşturulan SEO stratejisi ilk sıralarda yer almasını sağlayarak tıklanma oranlarını yükseltir. Kullanıcılar ilk sıralarda yer alan internet sitelerini tıklama alışkanlığından dolayı arama motoru optimizasyonu firmalar için oldukça önemlidir.

 • Web Yazılım

Web yazılım çözümleri çevrimiçi sitelerin daha işlevsel olması için geliştirilen kodlama dilleridir. Dijital pazarlama çalışmaları duyarlı ve kolay özelliklere sahip web yazılımlar gereklidir.

 • Sosyal Medya Yönetimi

Dijital pazarlama çalışmalarının olmazsa olması sosyal medya yönetimidir. Sosyal medya kullanıcıların artması ile dijital pazarlama alanları genişlemiştir. Özellikle marka bilinirliği ve daha fazla hedef kitleye ulaşmayı sağlayan dijital pazarlama hizmetidir.

 • İçerik Pazarlama

Reklam çalışmalarında, web site içerikleri ve sosyal medya içeriklerin doğur yapılmasını sağlayan içerik pazarlaması, kullanıcıyı harekete geçirir. Etkili içerikler oluşturmak dijital pazarlamanın verimini arttırmaktadır.

 • Kreatif Hizmetler

Kreatif hizmetlerle var olmayanı hayal ederek ve gerçekleştirerek sektörde fark oluşturabilirsiniz. Yaratıcı düşünceyi dijital pazarlama çalışmalarına entegre etmek satış ve büyümeyi olumlu etkiler.

 • İtibar Yönetimi

Marka itibarını korumak ve her zaman kurum kimliğini güçlü bir şekilde yansıtmak büyümek için itibar yönetimi gereklidir.

 • Mobil Uygulama Geliştirme

İnternet sitelerinizi sadece masaüstünde değil mobil uygulamalarda da göstermek gerekir. Mobil uygulamaların kullanımın artması dijital pazarlama çalışmalarını bu alana da sürüklemiştir.

 • Marka Konumlandırma ve Oluşturma

Marka itibarını koruyarak markanızı müşteri zihninde konumlandırmak dijital pazarlama açısından önemlidir.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama İlişkisi
 • Sosyal medya ve dijital pazarlama biribirinden ayrı olarak düşünülemez. Dijital pazarlama stratejilerini oluştururken göz ardı edemeyeceğimiz en önemli alanlardan biri sosyal medyadır. Sosyal medya, internet kullanımının artmasıyla internet pazarcılığını doğurdu. Marka ve işletmeler için sosyal medya önemli bir alan haline geldi. Bu platformlarda hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşabilme imkanı sosyal medyada yapılan satış oranlarını yükseltti. Örneğin Instagram veya Facebook üzerinden yapılan ürün tanıtımı veya reklam çalışmalarıyla müşteriyi web sitenize çekebilirsiniz. Ya da bir Influencer ile iş ortaklığı yaparak sosyal medyada üzerinden  ürününüzü tanıtabilirsiniz. Unutmamalısınız ki kullanıcı deneyimi bulunan ürün ve hizmet güven vericidir.
360 Derece Dijital Pazarlama Nasıl Olur?
 • 360 derece dijital pazarlama tüm pazarlama süreçlerini bir bütün olarak yapılmasını ifade eder. Tek çatı altında yürütülen dijital pazarlama markaların daha verimli çalışma gerçekleştirmesini sağlar. 360 derece tam hizmet ajansı dijital pazarlama çalışmasını şu şekilde yürütür.İlk olarak temel pazarlama ihtiyaçlarını sağlar. Örneğin web sitesi yoksa firmanın ihtiyacına göre web tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı oluşturur. Bunun yanı sıra sosyal medya hesapları yoksa hesap kurar. Daha sonra markanın büyümesi yolundaki gerekli olan yöntem ve stratejisi kurgular. Kısaca web yazılım, web tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik diğer öğeler, dijital reklamcılık vb. faaliyetlerin tek elden çıkmasını sağlayan hizmettir.