haritaya_firma_kayit

haritaya_firma_kayit

Haritaya Firma Kayıt

Potansiyel Müşterileriniz tarafından arandığınızda kolayca bulunabiliyor musunuz?
Hergün yüzbinlerce kişi; Kombi Servisi, Tesisatçı, Mimarlık Ofisi, Web Tasarım, Reklam Ajansı, Çiçekçi Tasarımcı, Petshop, Pizzacı, Kebabçı, Matbaa, Elektronikçi, İçme Suyu, Kuru Temizlemeci gibi ihtiyaçlarına göre internet üzerinden aramalarda bulunuyor.
Lokasyon bazlı haritalara kayıt olarak bulunduğunuz Mahallenizde, Semtinizde, İlçenizde veya İlinizde sizi arayan potansiyel müşterilerinizin karşısına ilk olarak neden siz çıkmayasınız!

Aynı Anda Milyonlarca Kişi Tarafından Görünür Olun! Zirvedeki İsmizini ve Yerinizi Sağlamlaştırın!

Kuruluşunuzun, işletmenizin ve kişisel mekanlarınızın Google’da, navigasyon cihazlarında, diğer harita servislerinde yer almasını sağlayın. İnternet üzerinden görünür olmak ve kullanıcı aramalarında mekan sonuçlarında bulunun. Google Arama, HaritalarGoogle, Yandex, Facebook, Foursquare, Yelp, Navigasyon ve mobil cihazlarda müşterilerinizin kolay ve rahatça size ulaşmasını sağlayın.

Google Haritalarında Bulunmak İster Misiniz?

Maps sonuçlarında görünmek istiyorsanız doğru adrestesiniz size yardımcı olabiliriz. Google arama, Maps, Google Earth, Google Places, Yandex, Navigasyon, Facebook, Foursquare, Twitter, Yahoo, Bing, Alexa, AOL, Ask, Mynet, Iphone, Android ve Windows indekslenmesi ile web sitenizdeki tüm içeriklerin ve mekan bilgilerinin tanınmasını sağlıyoruz. Web Tasarım sitenizdeki olası sorunlar için sizi önceden uyarıyor ve SEO açısından uyumuna da bakarak, gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Goohle Haritalarında Yer Almanın Avantajları

Google ve diğer maps hizmeti veren web araçları kullanıcılarına daha iyi sonuçlar sunmak için yerelleştirme yapıyor. Arama kriterlerine göre bölgenize yakın sonuçları öncelikli olarak getiriyor. Lokal aramalarda çıkmak daha çok kişinin dikkatini çekmenize ve tanınmanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanızı ve yerinizi sağlamlaştırmanızı sağlıyor. Sosyal medya ve diğer araçlarda yer edinmenize imkan veriyor. Aynı anda binlerce kişiye ulaşabiliyorsunuz. Bu durum prestijinizi de kat kat artırıyor.

İnternet Aramalalrında Haritalı Çıkın!

Google, Yandex, Bing ve diğer web araçlarında işletme adı ile arama yapıldığında arama sonuçlarında işletmeniz sağ tarafta harita bilgisi ile çıkacak. Firmanıza ulaşmak isteyen kişiler rahatlıkla yol tarifi alabilecekler.

Firmanız kayıt altına alındıktan sonra arama yapan kullanıcılar sizi rahatlıkla bulacaklar. İşletmenizin koordinatları belirlenerek maps sisteminde işaretlenecek.

 

 

Haritaya Firma Kayıt

Haritaya Firma Kayıt