Enteresan Kişiler olarak bizler enteresançizgi creative ajansının birer üyesiz, sadece kreatif ve özel website ve tasarımlar üretiyoruz.

Enteresan Çizgi, Kurumsal Kimlik ve Marka danışmanlığı hizmetlerini veren Creative Ajans‘ tır.

İşini sevmeyen insana tahammülümüz yok. Yüzlerce kurumsal firma, binlerce tasarımdan sonra hala bir projeye başladığımızda heyecanlanan enteresan kişileriz. Yaptığımız her işte profesyonellik ve creativite arıyoruz, proje ufakmış büyükmüş diye bakmıyoruz. Profesyonellik bize göre işi zamanında teslim etmek değil, işi en kısa sürede creative teslim etmek diyen enteresan düşüncelerimiz var.
Müşterimiz bizim için, birer para kaynağı değil aileden biri olarak görüyoruz. Aileden biri olarak gördüğümüz müşterilerimiz için yaptığımız projeler aşkla heyecanla yapılmalıdır diye durmadan çalışıyoruz.
Günde 16 saat çalıştığımız zaman ” offf çok yorulduk ” değil ne kadar creative iş yaptık diye kutlayan enteresan insanlarız. Eğlenmek bizim için çok önemli, yaptığımız her işte eğlenmeliyiz, herkes mutlu ve rahat olmalı diyen bir creative directörümüz var.
Ofis ortamına çok takılmayan enteresan kişileriz. İş enteresan çıksın nerede çıkarsa çıksın mantığı ile, yeşiller içinde özel bir çalışma alanımız var, ofiste çalışmanın ilk kuralı kimse kimseden üstün değil prensibi ile hareket edip yazılımcımız, tasarımcımız, creative ekibimiz, müşterilerimiz, herkes birarada çalışır. Çünkü bizim gizlimiz saklımız olmaz, diyebilecek kadar özgüveni yüksek enteresan kişileriz.

Yaptığımız her işte, bir enteresanlık olsun isteriz…

Yapılan projelerin ilk kuralı enteresanlıktır. Enteresan olmak bize göre farklı olmak, alternatifsiz olmak, en iyisi olmak, profesyonel olmak demektir.


Bize göre proje müşteri için değil, hedef kitle için üretilmelidir. Yapılan projenin başarıya ulaşması için tasarımlar fikirler geliştirilir. Eğer bize enteresan gelmiyorsa iş müşteriye sunulmaz, çünkü müşteriden önce biz beğenmeliyiz diyen enteresan kişileriz.
Projede çalışırken , yemek yemeyi düşünmeyen, saat kaç olmuş diye mesai derdi gütmeyen enteresan insanlarız. İşe konsantre olduysak gece 03.00′te çalışıyor bulabilirsiniz bizi.
Bize göre enteresanlık fikir ile başlar, fikiriniz iyi ise felsefeniz tam ise, creative ekip zaten en iyisini yapacak demektir.

Sadece enteresan işler yaparız…


Ne iş olsa yaparım diyen insanlara tahammülümüz yok, biz sadece creative işler yaparız.
Yaptığımız işlerde işi teslim etmek için değil, kalıcı ve etkiliyeci bir çalışma olması için çalışırız. Yapılan her proje müşteriden çok bizim işimiz olduğuna inan enteresan kişiliklere sahibiz.

Web Tasarım;


Nefes alan, aktif pazarlama stratejisi olarak kullanılabilen digital platformlardır.
Enteresan Çizgi; firmaların en önemli yüzünün web siteleri olduğuna inanır. İster kurumsal olun isterseniz yeni yatırımcı web tasarım sizin vazgeçilmeniz olmalıdır. Web sitesi firmanızın imajıdır, düşünüldüğü profesyonel olmayan düşük bütçeli işler size kar değil! aksine zarar getirecektir.
Şimdiye kadar web tasarım konusunda sonuca ulaşamadıysanız ve profesyonel bir web tasarım projesi nasıl oluyor? diye merak ediyorsanız mutlaka enteresan web sitesine ihtiyacınız var demektir.

Marka Geliştirme


Tam Hizmet Ajansı;

Tam hizmet ajansı, marka geliştirme adını verdiğimiz hizmet bütünlüğünü açıklamak için doğru bir terimdir.
Marka geliştirme kapsamında; Enteresan Çizgi müşterilerine ihtiyaç duygudu veya ihtiyacının olduğunu bilmediği herşeyi araştırır, analiz eder danışmanlık yapar.
Tam hizmeti nasıl yapıyoruz ?

Firmanızı ilk önce analiz ediyoruz, ihtiyacınız olan tüm detayları hesaplıyoruz. Yaptığımız analizler doğrultusunda, araştırma ve bütçelendirme haritası çıkarıyoruz, yapılan tüm bu işlemler müşterimiz ile birlikte danışmanlık mantığı ile ilerliyor.
Bütçe ve analizler tamamlandıktan sonra enteresan işlere başlıyoruz, kurumsal kimlik, reklamlar, proje analizleri, branding, proje sunumundan pazarlama ekibine kadar herşeyde var oluyor ve markanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri veriyoruz.
Yukarıda belirttiğimiz marka geliştirme adını verdiğimiz çalışmaların tümünü Enteresan Çizgi farkı ile ortaya çıkarıyoruz.
Biz Kimiz
Enteresan Kişiler
biz kimiz

Biz Kimiz

Enteresan Çizgi web tasarım ajansı, profesyonel ekibi ile firmalara profesyonel web tasarımı, webtasarım ajans fikirleri üreten ve hazırlayan creative ajanstır.

Enteresan Kişiler olarak bizler işine aşık, yorulmadan, tükenmeden her projede daha iyi fikiler ile modern projeler üreten creative ajansının birer üyesiz, sadece kreatif ve özel website ve tasarımlar tanıtım ve reklam filmleri üreten ajansız.

Yaptığımız her işte, bir enteresanlık olsun isteriz ve enteresan fikirler ile çözümler üreterek hayata geçiririz…

Bizim için yapılan projelerin ilk kuralı enteresanlıktan geçmelidir. Enteresan olmak bize göre farklılıktır, alternatifsiz olmak, en iyisi olmak, profesyonel olmak demektir.