Profesyonel
Web Tasarım
Fikirleri

 

Avrupa, Türkiye, (Arap bölgesi, Ortadoğu) Mena coğrafyasındaki hedef kitlelerin, dijital içerik , sosyal medya, profesyonel web sitesi tasarımı üreterek, markaların hedeflerine ulaşmasını destekliyoruz.

Bölgelerdeki kültürel, ekonomik, internet bağlantı hızları, teknoloji kullanımı vb. birçok kriteri analiz ederek, etkileşimli interaktif form ve chat yazılımları ile müşteri etkileşimini arttıyoruz.

Pazarlama hedeflerine ulaşmak için, sosyal medya, remarking , kriz yönetimi konularını web sitesi projelerinde bir bütün olarak ele alıyor. Enteresan fikirlerimiz ile pazarlama bütçelerini en verimli hala getirmeniz için destekliyoruz.

Bizi Tercih Eden
Bazı müşterilerimiz

KALİTELİ,ÖLÇÜLEBİLİR
DİJİTAL WEB TASARIM DÖNÜŞÜMÜ

Web Sitesi Pazarlama

Kullanıcıların geleneksel pazarlama veya geleneksel etkileşim yerine dijital platformları tercih etmesinin en önemli nedeni ,  dijital platformların ölçülebilir olmasıdır. Google adwords veya sosyal medya reklamlarında harcadığınız bütçeye, lead sayınızı, müşteri potansiyelinizi ölçebilirsiniz.

Remarking ile websitenizi ziyaret eden kullanıcıların demografik analizlerini yaparak, kaliteli dijital dönüşüm verilerini kullanabilirsiniz. Instagram , youtube, facebook, vb. sosyal medya ajansı ve veri etkileşimleri ile pazarlama performansını optimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Web Akademi

Web Tasarım konusunda tecrübelerimizi paylaşıyoruz

Arama motorlarında sayfanızın en üst sıralarda görünmesine ve hedef kitlenize ulaşmasına yardımcı olabiliriz. SEO, web sitenizin anahtar kelimeler ile arama motorlarında sıralamasını artıran, arama trafiğini artıran bir teknikler şemsiyesini ifade eder.

Arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama, hedef kitlenizdeki kullanıcılar arasında daha yüksek görünürlükle ilişkilidir. SEO uyumlu ve iyi görünürlüğe sahip olan web siteniz, yüksek değerli kullanıcılardan daha fazla tıklama ve trafik kazanabilir. Bu da daha fazla mağaza ziyareti, çevrimiçi satın alma, teklif talebi ve daha fazlasını sağlayabilir.

Projeniz için uygun olabilecek en iyi web tasarım firmalarını bulmak, riskler ve bilinmeyenlerle dolu zaman alıcı bir iştir. Bir web ajansı veya şirketlerini seçmeden önce aşağıda sizin için hazırladığımız sorulara yanıt arayarak karar vermeyi düşünebilirsiniz.

  • Çalışmak isteyeceğiniz ajansları sosyal medyadan ve referanslarından tanıyın.
  • Müşterileri kimler ve onlar için ne yaptılar?
  • Web tasarım portföylerini inceleyin. Estetiğini ve kullanılabilirliğini beğenip beğenmediğinizi görün.
  • Kendilerini nasıl tanıtıyorlar? Verdikleri mesaj açık mı yoksa karmaşık mı?
  • Web sitelerini güncel tutuyorlar mı? Unutmayın, web siteleri, kim olduklarının bir yansımasıdır.

Gezinmesi zor ve asla güncellenmemiş hatalı bir siteye sahip bir web tasarım firmasının veya web tasarım ajansı çözümünden yüksek kaliteli işler beklememelisiniz. Sosyal medya hesaplarını da kontrol ettiğinizden emin olun.

Web sitesi tasarımı, herhangi bir işletme için güçlü bir online varlık oluşturmada hayati bir rol oynar. Günümüzün dijital ortamında, işletmenizin ve markanızın web sitesi duyarlı, gezinmesi kolay ve potansiyel müşterileri çeken tematik görsellerle hiç kuşkusuz çekici ve şık olmalıdır. Profesyonel bir web sitesi oluşturmak zor olabilir, ancak bunu web tasarım ajanslarına yaptırmak sizin adınıza akıllıca bir tercih olacak. Sonuçta, çekici olmayan bir web tasarımı ile markanızın imajını neden riske atasınız?

Harika bir web tasarımı oluşturmanıza yardımcı olabilecek birçok web tasarım ajansı vardır. Bu ajanslar, web geliştirmeden tutun  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), grafik tasarımı, e-ticaret siteleri ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli dijital pazarlama hizmetleri sunar.

Markalaşma ve geliştirmeye odaklanmış Enteresan Çizgi web tasarım ajansı olarak biz, işinizi ölçeklendirmenize, küresel bir kitleye ulaşmanıza ve sektörünüzde başarılı bir şekilde gelişmenize yardımcı olacak sayısız deneyime ve uzmanlığa sahibiz.

Profesyonel Web tasarım, son kullanıcıların internet üzerinden bir web tarayıcısı yardımı ile erişebilecekleri, içeriği elektronik web sayfalarında sunmak amacıyla oluşturulan süreçtir.

Web tasarımı, bir web yazılım sitesi, grafik tasarım, kullanıcı deneyimi tasarımı, ara yüz tasarımı, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve içerik oluşturma dahil olmak üzere birlikte çalışan çok sayıda bileşene sahiptir. Bu öğeler, bir web sitesi tasarımının çeşitli cihazlarda nasıl göründüğünü ve çalıştığını belirler.

Hedef kitlenin çoğu, şirketi tanımak veya sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmek için bir markanın web sitesine gider. Bir şirketin web tasarım sitesine gelince, günümüz tüketicilerinin yüksek beklentileri var. Kullanıcı dostu, son derece bilgilendirici, görsel olarak çekici, eğlenceli ve akılda kalıcı olmalı. İnsanlar web sitenizin tüm büyük tarayıcılarda mobil, tablet ve masaüstünde eşit derecede mükemmel, sorunsuz ve hızlı çalışmasını bekler.

İyi bir web sitesi tasarımı , markanız hakkında olumlu ve kalıcı bir ilk izlenim bırakır

Web tasarım, hedef kitleler tarafından internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılımdan ziyade  web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi (UI)  yönlerini ifade eder. Eskiden web siteleri masaüstü tarayıcılar için geliştirilirken yaklaşık 10 yıldır, mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği üzerinde çalışır. Örneğin görünüm, kullanılan renkler, yazı tipi ve grafik tasarımlarla illgilidir. Düzen, bilginin nasıl yapılandırıldığını ve kategorize edildiğini ifade eder .

İyi bir web tasarımı kullanıcı odaklıdır ve kullanımı kolaydır, estetik açıdan hoştur ve şıktır ve en önemlisi kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Web tasarımlar kullanıcı odaklı tasarlanırken kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafasını karıştırabilecek gereksiz bilgi birikimini yok sayarlar.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan web siteleri oluşturmak için en yaygın yöntemlerden ikisi, duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımda içerik , ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak hareket eder; uyarlanabilir tasarımda ise web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarıyla eşleşen düzen boyutlarında sabitlenir . Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzeni korumak, kullanıcı güvenini ve katılımını sürdürmek için çok önemlidir.

Web Sitesi tasarımı, ürünlerinizi ve markanızı dijital platformlarda müşterileriniz ile etkileşime geçiren en önemli tanıtım platformudur. Sizi ve ürünlerinizi , sizden daha iyi tanıyan sizin pazara bakış açınızı değiştirebilen bir pazarlama ekibine sahip olmalıdır. Bu ekipte içerik yöneticisi, yaratıcı işini seven bir art director, enteresan olmaya çalışan değil, enteresanlık benim ruhumda var diyen işine aşık empati yeteneği gelişmiş bir tasarımcı olmalıdır.

Hedef Kitle analizi çok önemlidir.

Bunu gerçek zamanlı bir örnek ile değerlendirelim,varsayalım 10 birim bütçeniz var ve dijital reklam veriyorsunuz, ancak hedef kitleniz yanlış ve hatalı, 100 gösterimden sizin ile ilgilenen sayısı sadece 1 , evet reklamın kötüsü oluyor. Ancak ekonomik durumu, yaşı, cinsiyeti, lokasyonu, ilgi alanı belirlenmiş bir hedef kitleye aynı reklamı yaptığınızda 100 gösterimden 90 ‘ı sizinle ilgileniyor. Bu sayede aynı bütçe ile %90 daha fazla müşteri kazanmış olacaksınız.

webtasarım-musteri-hoverwebtasarım-musteri
web tasarım ajansıareas-web-tasarimi
Web Ajansı Mobil UygulamaWeb Ajansı Mobil Uygulama-tasarımı
Merhaba;
Hizmetlerimiz ve Fiyatlar hakkında yardımcı olmamı İstermisiniz?
Size hitap edebilmek için
Adınızı Soyadınızı ve Temsil ettiğiniz şirket ünvanını paylaşmanızı rica ederim.
Online Chat
Close