Biz Kimiz

Tv Reklam Ajansı

Enteresan Çizgi, televizyon reklamlarınızı ve tanıtım jinglelerinizi en kaliteli prodüksiyon programlarıyla inşa eder ve hazır halde sizlerin hizmetine sunar.

Enteresan Çizgi Ajans,

Marka Öncünüz!…

Televizyon reklamlarınız için metin yazarlığı, senaryo desteği, profesyonel çözümlerimiz ve dijital tasarımlarla zenginlik katan yaklaşımlarımızı sizlerle paylaşabiliriz.

Bant Reklam

Reklamlarınızın, izleyicinin diziyi izlerken hatta en heyecanlı yerinde, dizinin içinde yayınlanmasını istiyorsunuz. Böylece herkes görsün istiyorsunuz. İşte Bant Reklam tam size göre. Ekranın yaklaşık olarak dörtte biri kadar alanda yayınlanır. RTÜK kurulları gereği bir reklam süresi 8 sn.dir.

Spot Reklam

Reklam Filminiz, reklam kuşakları içinde yayınlansın. O an ekran başında olmayanlar, en azından sesini duysun, sesini duyanlar, şöyle bir dönüp baksın istiyorsunuz. Hatta güzel birde jingle yapalım duyanların aklında kalsın.İşte tüm bunların uygulanması için doğru yerdesiniz.

Ürün Yerleştirme

Ürünleriniz dizinin içinde oyuncular tarafından kullanılsın… Yada dizinin içine bir billboard koyalım  afişinizide bu billboarda asalım… Olmadı, oyuncular direk sizin markanızı kullansın… Böylece  markanız diziyle, oyuncuyla bütünleşsin. Bunun için doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.

Sponsorluk

Her dizinin tartışmasız belli bir izleyici kitlesi vardır. Bu kitle bazen milyonlar, bazen de yüz binler ile ifade edilir. Diğer bir deyişle ana sponsoru olduğunuz dizinin kitlesi ile sıkı bir bağ kurarsınız ve o izleyici kitlesi sizi asla unutmaz…

Tv Reklam Ajansı

Tv Reklam Ajansı