sosyal medya reklam ajansı

sosyal medya reklam ajansı

Sosyal Medya Reklam Ajansları

Sosyal medya reklam ajansları yeni nesil kreatif fikirleri , eşsiz tasarımlar ile birleştirerek ihtiyacınız olan pazarlama çözümlerini üretir.

Sosyal Medya Reklam Ajansları

İlk defa  sosyal medya ajansı ile çalışan müşterilerimiz , yeni müşterilerinin %65’ini sosyal medyadan buluyor. Özellikle lokal intagram yönetimi ile , müşterilerimize özel reklam planlaması yaparak, hedef kitlenin yaş, cinsiyet, eğitim ve ekonomik kriterlerine belirleyerek optimum geri dönüşüm sağlıyoruz. Sosyal medya reklam ajansları ile daha önce çalışmış müşterilerimizde performans artışları yaşanıyor.Doğru planlama ve eş odaklılık dediğimiz sosyal medya yönetimi stratejisi ile sadece reklam yönetimi değil, eş zamanlı olarak yorum, begeni ve kurumsal sayfa imajını yenileyerek yönetiyoruz.

 • Firmanızın hedef kitle analizi yapılarak, demograjik istatikleri çıkarıyoruz
 • İstatistik analizlerinden sonra, sayfanızın hangi sosyal medya hesaplarında daha güçlü var olması gerektiğini, hangi alana ne kadar bütçe harcamamız gerektiğini planlayarak, bütçeyi yüksek verimli hale çıkarıyoruz.
 • Firmanızın dijital pr çalışmaları ile senkronize ederek, sosyal medya hedeflerini yükseltiyoruz.
Sosyal medya içerik planlama:
 • Ay içindeki özel günler daha önceden planlanarak markanıza özel içerikler oluşturuyoruz (corona virüsü, 23 nisan vb.)
 •  Yapılan eşsiz içerik ve tasarımlar daha önceden müşterimize sunularak onay alınır, bu sayede beklenmedik sürprizler ile karşılaşmazsınız.
 • Trend çekiliş ve yarışmalar ile müşterilerinizin sayfanız ile etkileşimde kalmasını sağlayacak içerikler oluşturuyoruz.
 • Markanıza özel gündem videoları ve etkinlik tasarımları yaparak, firmanızın sosyal medyada gündem oluşturmasını sağlıyoruz.
Sosyal medya tasarım:
 • Marka kimliğinize ürün ve hizmetlerinize uygun görseller hazırlanarak müşterileriniz ile etkileşiminizi arttırıyoruz.
 • Görsellik çok şey, videolar herşeydir, hareketli animasyonlar ile müşterilerinizin sayfanıza odaklanmasını sağlıyoruz.
Sosyal Medya Reklam Ajansları

Sosyal Medya Reklam Stratejileri

Geri dönüşüm bizim ajansımız için herşeydir. Markalaşma çalışması olsun, satış odaklı medya reklamı olsun önemli olan etkileşim performansının yükseltilerek başarılı bir ivme yakalanmasıdır. Profesyonel Sosyal medya ajansları stratejisi nasıl olmalı ?

 1. Başarılı bir sayfa ve kurumsal imaja sahip sosyal medya yönetimi
 2. Facebook businermanager, instagram kurumsal kurumsal hesap gibi bağlantı entegrasyonları
 3. Google analytics, google trend, remarketing entegrasyonları ile üst seviye geri dönüşüm
 4. Hedef kitlenin dikkatini çekecek, özel animasyon ve içerikler ile viral oluşturma stratejisi
 5. Instagram, youtube, google , google business, haritalar, facebook tümleşik sayfa ve sosyal medya reklam yönetimi ile eş zamanlı yüksek verimlilik.

Stratejileri ile en yüksek performansı yakalıyoruz.