Sosyal Medya Ajansı

DÜŞÜNEN TASARLAYAN ÇÖZÜM ÜRETEN DİJİTAL SOSYAL MEDYA AJANSı

 

instagramda, günde 1 milyar fotograf beğeniliyor, kullanıcılar %50’si dijital medyada gördükleri markalara güveniyor. sosyal medya ajansı , dijital ajans hedefinize ulaştırır.

Markanızı, hedefiniz doğrultunda analiz ediyor, tasarlıyor, içerik üretiyor, doğru reklam yönetimi ile hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

SOSYAL MEDYA KAMPANYALARINIZI EN VERİMLİ HALE GETİRELİM

Reklamlarınızı sosyal medyada göstermenin birçok yolu vardır. Türkiye’de reklamların %76 sı yanlış hedef kitleye gösteriliyor.

 

Reklamlarınız, davranışlar, yaş, ilgi alanları, bölge vb tüm demograjik hedef kitleniz olarak analiz ediyor ve reklamlarınızından %100 verim almanız için analiz ediyor, planlıyor ve raporluyoruz.

Sizin İçin Sosyal Medya Hizmetlerimiz Nelerdir ?
İçerik Yönetimi:

Sosyal medya çabuk tüketilen, heran canlı kalması gerekli olan bir mecradır. Kullanıcıların %90 ‘nı sosyal medyaki postlara sadece 5 saniye vakit ayırmaktadır. Bundan dolayı kullanılan sosyal medya mecrasında, canlı ve yaratıcı içerikler, hareketli videolar, animasyonlar, içerik yazıları, güncel gif ve firma politikasına uygun tasarımlar yapılır.

Sosyal Medya Takibi:

Kullanıcıların çoğu sosyal medyada kaşılaştığı markalara güvenmektedir. Sizin gibi hedef kitlenizde markanız ile iletişime geçmek için ilk tercihi sosyal medyanızdır. Sosyal medyanızda paylaşılan şikayetler, tebrikler, istekler cevaplanmalı, önemsenmelidir. Bu sayede müşterileriniz ile ayrılmaz memnun bağlar kurarsınız.

Kriz ve Online İtibar Yönetimi:

Sosyal medyanız ile ortaya çıkabilecek, sorunlar, hatalar krizler ve/veya eksikler önceden ekibimiz tarafından analiz edilir, planlanır , raporlanır size sunulur. Onayınız ile birlikte önceden önlem alınarak, markanızın büyümesine engel olabilecek herşeyin önüne geçilir.

Dijital Pr:

Markanız için önemli kelimeler belirlenerek, seo arama motoru optimizasyonu, hastagler ve içerikler , eşsiz makaleler ile desteklenerek. ilgili anahtar kelimelerde markanızın güçlenmesi sağlanır. Dijital olarak bırakılan imzalar sayesinde markanızın sosyal medya bağları sağlamlaştırılır.

Sosyal Medya Yönetimi:

Markanızın ihtiyacı olan sosyal medya pletformunda, içerik, yayın , cevaplama , yorumlar ve etkileşim analizleri yapılarak. Markanızın ihtiyaçları hesaplanır size en uygun bütçe ile şirketinizin ve markanızın tüm sosyal medya yönetimi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi:

Markanızın hedef kitle analizleri yapılarak, bölge, konum, etkileşim, demograjik bilgiler hesaplanarak, özel bir sosyal medya planlama yapıyoruz. En doğru bütçe ile en fazla müşteriye odaklanarak, geri dönüşümlerde en üksek seviyeye çıkarıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlama:

Sosyal medya sadece reklam yönetimi değil, organik ve inorganik, takipçi, begeni , izlenme, yorum vb. etkileşimleri en yüksek seviyeye çıkararak, sosyal medyaki gücünüzü artırıyoruz. Bir sonraki aşamada en verimli ve yaratıcı animasyon ve tasarımlar ile takipçileriniz ile dikkat çeken paylaşımlarda bulunuyoruz.

sosyal medya ajansı
Sosyal Medya Yönetimi
dijital-medya-reklam-planlama
Dijital Medya Reklam Planlama
dijital pazarlama ajansı
360 Derece Dijital Pazarlama Çözümleri
website-mobilsite
WebSite & Mobil Uygulama Geliştirme
urun-video-cekimi
Ürün Fotograf & Video Çekimleri
marka-pazarlama-danismanligi
Marka Pazarlama Danışmanlık Hizmetleri