Creative kurumsal kimlik tasarımı kitlelerin size bakış açısını değiştirir. Kurumsal kimlik tasarımı firmanızın dış görünüşüdür. Dış görünüş insanlık için ne kadar önemliyse iş dünyası için daha fazla önemlidir. Creative’in kelime anlamı yaratıcı demek fakat burada taşıdığı mana farklı, sıradışı, çarpıcı anlamına gelmektedir.

 

Farklı ve güçlü bir creative kurumsal kimlik tasarımı ile hedef kitlenizin ilgisini çekebilir ve marka imajını güçlendirerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize çekmeniz demek pazarlama alanında da rakiplerinizden birkaç adım öne geçmeniz demektir.

Creative kurumsal kimlik tasarımı

Creative kurumsal kimlik tasarımı

Creative kurumsal kimlik tasarımı marka imajını nasıl etkiler?

Profesyonel eller:

Kendinizi alanında profesyonel ellere teslim edin! Creative ajanslardan teklif alın. Kurumsal kimlik fiyatları ile asla düşücenizi netleştirmeyin burada önemli olan bütçe değil ajansın referans çalışmalarının ne kadar creative olduğudur. Kurumsal kimlik tasarımı için bütçe oluştururken bunu her ay veya her yıl değişecek bir eşya gibi düşünmeyin. Örnek vermek gerekirse bir ev satın aldığınızda çok uzun yıllar hatta bir ömür yaşamınızı sürdüreceğiniz bir mekan satın almış oluyorsunuz kurumsal kimliğinizi de bir kere yaptırıyorsunuz yıllarca kullanıyorsunuz!

Pazarda öne geçin:

Creative ellerden çıkmış bir kurumsal kimlik tasarımı, pazarlama faaliyetlerin de sizi sektörde önemli bir oyuncu yapar. Yeni bir şirket olsanız bile güçlü bir görsellikle potansiyel müşterilerinize kaliteli bir şirket imajı verebilirsiniz.

Farklı olun:

Kurumsal kimlik tasarımlarınızı rakiplerinizden farklı yapmak ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemek, markanızını pazarda ayrı bir yerde konumlandırmanıza yardımcı olur.

Markanızın hatırlanma değeri:

Güçlü ve tutarlı bir kurumsal kimlik sayesinde, müşterileriniz markanızı hatırlar ve satın almada bu değer önemli bir rol oynar.

Kurumsal kimlik tasarımını yaptırtıktan sonra ajansınızın kurumsal kimlik kitapçığını sunması gerekmektedir. Bu kitapçık sayesinden bir ömür ajansınıza bağlı kalmak zorunda olmazsınız. Bu kitapçıkda logonuzun doğru yanlış kullanımı, posterlerinizin nasıl tasarlanması gerekdiği, logonuzun yatay ve dikey de kullanım alanlarına kadar her bir unsur en ince detayına kadar anlatılmaktadır.

Kurumsal kimlik tasarımı ve kurumsal kimlik fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Enteresan Çizgi sizinle çalışmaktan onur duyar.