Creative ajans özellikleri verdiği hizmet kalitesi ve hizmet çeşitliliği ile avantajları oldukça fazladır. Enteresan çizgi creative ajans hizmetleri profesyonel çalışmaları ve güçlü referans listesi ile sektörde önemli bir konumdadır.

Creative ajans özellikleri tamamen çalıştığı firmanın çıkarlarını koruyucu türden olmalıdır. Creative ajans çizgi üstü ve çizgi altı hizmetler vermektedir. Creative bir ajans ile çalıştığınız da yaptırdığınız işin size özel standartların dışında olması gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken reklam ajansınızın referans listesini incelemek olacaktır. Sadece bununla da yetinmeyip rakiplerinizin çalışmalarını da inceleyebilirsiniz. Rakipleriniz kimlerle çalışıyor nasıl işler yapıyorlar? Küçük bir araştırma kiminle çalışmanız gerektiği ile ilgili ön bilgiyi size verecektir.

Creative ajans özellikleri

Creative ajans özellikleri

Enteresan çizgi creative ajans hizmetleri olarak yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini kendine misyon edinerek yapılan tasarımlarda ve işlerde öncelikle müşterinin onayını almaktadır. Müşteri onayı dahilinde işlere devam edilmektedir. Örnek vermek gerekirse web sitesi yaptırıyorsunuz web sitenizin öncelikle tasarımı hazırlanıyor. Anasayfasından iç detay sayfalara, bannerları, metin düzenlemeleri her bir özellik tasarlandıktan sonra size sunum yapılıyor. Sunuma onay geldikten sonra yazılım aşamasına geçiliyor. Eğer sunuma onay verilmezse bu işlemler onay verilene kadar devam ediliyor. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanmış oluyor.

 

Creative ajans hizmetleri:

 

Logo tasarım

Kurumsal kimlik

Web tasarım

Basılı ve görsel reklam hizmetleri

Billboard kiralama

Tv reklamları

Marka ve medya danışmanlığı

Seo hizmeti

İnternet reklamcılığı

 

Enteresan çizgi yıllık sözleşmeler imzalayarak firmalara aylık hizmetler de sunmaktadır. Tam hizmet ajansı olarak faaliyet veren enteresan çizgi güçlü referans listesi ve profesyonel tasarımları ile düşlediğiniz çizgi ve renkleri iş dünyasına aktarmaktadır.