creative ajans

creative ajans

Creative Ajans İstanbul

 

Creative ajans istanbul ofisindeki analiz hizmetleri ve fiyat teklifleri çalışma şartları ve yaratıcı ekibin özellikleri listesi nelerdir ?

Kreatif ajanslar istanbul merkezli olarak konumlanmıştır, Türkiye’nin diğer illerinde de creative ajanslar bulunsada en yüksek yoğunluk istanbul lokasyonundadır. Eğitimli ve yaratıcı personelin İstanbul’da daha fazla ve rahat şekilde bulunması , ajansların istanbul merkezini seçme sebeblerinin başında gelmektedir.

Creative Ajans İstanbul Genel Özellikleri

İstanbul tüm dünyanın merkezinde olan lokasyonu ile asya ve avrupayı birleştiriyor. Ancak creative ajans hizmetlerinin istanbulda yoğunlaşmasının başlıca nedenleri bunun ile sınırlı değildir. İstanbul ulaşım olarak çok verimli bir şehirdir. Müşteri poyansiyeli yüksek olmasından çok reklam tanıtım, hosting, server, tv ve medya satın alma, kreatif baskı materyallerinin üretimi ve seçimi konusunda merkezlerin istanbul’ yoğunlaşması çalışmaları etkin biçimde yönetmek için daha verimli hale getirmektedir.

 

Neden kreatif ajans hizmetlerini istanbul’da veriyoruz. Buna real bir örnekleme yapalım, uluslararası bir müşterimize marka konumlandırma çalışması yaptık. Çalışma yapılan müşteri istanbul dışında ve bazı kriterleri vardı.

  1.  Kreatif ve eşsiz tasarımların olması.
  2. 20 yıldan uzun süredir kullandıkları kurumsal kimliği yansıtması.
  3. Çok dikkat ettikleri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında doğa ve gelecek nesillere dikkat eden , geri dönüştülmüş malzemelerin kullanılması
  4. Tasarlanan tüm ürünlerin dekoratif ve vurgulayıcı olması
  5. vb. Birçok kriterleri bulunmaktaydı

Bu kadar kriter üstüne çalışma hazırlanırken, tasarımı eşsiz ve kreatif yapmak yeterli olmuyor, Buradaki zor görev yapılan tasarımların basılabilir materyallerden oluşması ve bu materyallerin normal standart baskı çalışmalarından yüksek maliyetlere üretilmemesi gerekli. Standart dışına çıkan her malzeme daha yüksek maliyet ve bulunabilirliği daha azor olduğu kesin. Fakat bu bulunabilirlik ve standart dışı olmanın maliyetinin kabul edilebilirlik seviyeleri olan yüzde 10 esneme payını aşmaması da önemli. Bu kriterlerin tamamını düşününce creative ajans istanbul lokasyonun faydaları ortaya çıktı. Tüm üretim tesislerini ve hammadde tedarikçilerini bir araya getirdik ve firmanın tüm kriterlerine çözüm bulduk.

Kreatif Ajans İstanbul Hizmetleri

Web tasarım, mikro siteler, Marka konumlandırma , marka oluşturma ,  tv reklamları , post prodüksüyon , ürün ve hizmet konummlandırma stratejileri genel ana hizmetlerdir. Ana hizmet creative senaryolar ve özel eşsiz tasarımların müşteri odaklı olarak hayata geçirilmesidir.

creative ajans istanbul