Marka Web Tasarım

Marka Web Tasarım

 

Bursa Web Tasarım

Bir kurumun ve markanın kurumsal kimliğinin yansıtılarak ve hedef kitleye tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası sanal ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine Bursa Web Tasarım denir.

 

Arama Motoruna Uygun Bursa Web Tasarım

Günümüzde milyonlarca kişinin bir ürünü ararken arama motorlarından yararlandığını artık hepimiz önce kendimizden biliyoruz. Bu neden artık birçok firma web sitelerini arama motorlarına uyumlu olarak tasarlattırıyor. Bir Web Sitenin çok gözde alması demek, ticari kazancın da yüksek olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle Arama Motoruna Uygun Bursa Web Tasarım siteleri için SEO çalışmaları yapılmalıdır ve bu çalışmalar da ajansımız tarafından kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. SEO çalışması yapılmayan bir sitenin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasının neredeyse imkansız olduğu bilinmelidir.

 

WebTasarım Aşamaları:
Web tasarımın sektörünüze uygun nasıl olacağı kararına vardıktan sonra yapılması gereken en öncelikli çalışma, tasarımın gidişatını planlamak ve bunu uygulamaktır. Bu çalışmaları aşamalı olarak maddeler halinde incelemek gerekirse;

Web Sitesi Şablonu Çizimi; Bu aşamada web sitesinin tasarımından önce Photoshop veya eşdeğer kalitedeki herhangi bir tasarım yardımcısı program ile web sitesinin tüm grafikleri doküman olarak hazırlanır. Bu döküm dosyası parçalara ayrılarak daha sonra web sitesinin çeşitli bölümlerinde kullanılacaktır.

Web Sitesinin Kodlanması;
Şablon çiziminden sonra web sitesinin web tasarım aşamasına geçilir. Grafiklere ve şablona uygun kodlamanın yanı sıra aynı kod yapısının SEO’ya uygun şekilde hazırlanır.
Grafiklerin Kodlara Uyarlanması;  Kodlama işlemi bittikten sonra, grafik tasarım olarak da adlandırılan ve işlemlerin başında hazırlanan photoshop dökümü kodlara entegre edilerek web sitesinin uzmanlar arasında “iskelet” olarak bilinen kısmı tasarlanır.

Web Sitesinin SEO Çalışmaları; Web tasarım çalışmaları SEO çalışmaları ile birlikte yürütülür. Web sitenizin ziyaretçilere kolay ulaşabilmesi için Google tarafından değerli olması gerekir ve bunun içinde SEO çalışmaları yapılır.

 

Bursa Web Tasarım

Bursa Web Tasarım