billboard_kiralama

billboard_kiralama

 

Billboard Kiralama

Türkçe anlamı “ilan tahtası veya duyuru tahtası” olan billboard demir ve alüminyumdan oluşturulan, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve dünya genelinde yaygın olarak kullanılan geniş kitleleri etkileyen açık hava reklam aracıdır.

Yaygın olarak kullanılan billboardlar en iyi bilinen outdoor reklam aracıdır. Reklamın en yüksek düzeyde görünümünü sağlar. Billboardlar, kampanya mesajını hızlı bir şekilde kitlelere taşıyan bir üründür. Billboard Kiralama ile yayalara ve sürücülere aynı anda etkin erişim sağlanır. İstenilen her ölçüde ışıklı ve ışıksız olarak yapılabilmektedir.

Billboard reklamları etkili ve ekonomik bir bütçe ile verilebildiği için son zamanlarda çok sık tercih edilen reklam mecrası olarak karşımıza her yerde çıkıyor. Bilboard kiralama yapan ve en çok kullanan sektörler ise genel olarak banka, gazete, meşrubat, inşaat, otomotiv, kozmetik gibi firmalardır. Bilboard kiralama için sektör kısıtlaması yoktur her tür sektör ve marka istediği konum ve sayıda billboard kiralayarak reklamını verebilir.

Biilboard reklamı bir duvar yüzeyine yapılacağı gibi hareket halinde olan bir tır üzerinde de olabilir. Şehir merkezlerinde kullanılan billboardlar lokasyonun konumuna ve yapısına bağlı olarak ayaklı veya direkli yapılabilmektedir. Bir totem içine yerleştirilebildiği gibi bir aynanın içerisine de yerleştirilebilmektedir. Bunların gece ve gündüz görüşleri hesaplanmakta ve ışıklı veya ışıksız kullanılabilmektedir.

Gelelim İstanbul Billboard Kiralama fiyatlarına

İstanbul Bilboard Kiralama fiyatları büyüklüğü, cinsi, özelliği, lokasyonu, adet sayısı,  tarafı ve kaç gün kalacağına bağlı olarak değişme gösteriyor.

Işıklı ve çift yüzlü olanlarda 60 adet için haftalık kiralama bedeli 21 bin 300 liradan başlıyor. 150 adet içinse 43.500 bin liradan başlıyor. Bilboard kiralama bedeli 300 adet için ise 82 bin liradan başlıyor.

İstanbul billbord kiralama ülkemizde 1. Sırada yer alırken akabinde Ankara 2. Sırada yer alıyor.

Billboard Kiralama ve Billboard Reklamın Etkisi

  • Reklam müşterinin istediği süre ile Billboard’da kalabilir ve bu süre içerisinde 24 saat sunum şansı olur.
  • Bulunduğu konum itibari ile de reklam etkisi artırdığı gibi satışlarınızda da etkisini gösterir.
  • Son derece modern bir reklam olduğu gibi hedef kitleniz ile etkili bir iletişim kurabileceğiniz açık hava reklam türüdür.
  • Billboard reklamları neredeyse bir televizyon reklamı kadar çok geniş bir kitleye hitap eder.
  • Billboard’lar büyük ebatlara sahip oldukları için son derece dikkat çekici özelliğe sahiptir.
Billboard Kiralama

Billboard Kiralama

Enteresan çizgi Billboard Kiralama olarak bizler Türkiye’deki kurumsal firmalara web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, tanıtım filmi hizmeti veriyoruz.

Billboard reklamı vermeye karar mı verdiniz. Billboard Kiralama reklamları ile her zaman göz önünde ve her yerde olun. Billboard reklam tasarımları

Billboard Kiralama, reklam stratejisi, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı, katalog tasarımı, reklam tasarımı hizmeti vermekteyiz.

Enteresan Çizgi Billboard Kiralama, her yaptığı yeni reklam projelerinde standartları zorlamayı gerçek hayatın zorluklarından ilham alıyor.

Billboard Kiralama

Billboard Kiralama