web_siteniz_güvendemi

web_siteniz_güvendemi

 

İstanbul merkezli olarak kurulan Ataşehir Web Tasarım ajansımız ENTERESAN ÇİZGİ alanında profesyonel ekibi ile özgün çalışmalar yapmaya ve müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir. Firmanız için web site, internet reklamı kampanyası, kurumsal kimlik, medya yönetimi hizmetleri alırken, ciddi bir kuruluşu seçmelisiniz.

Web Tasarım Ajansı olan Enteresan Çizgi sadece web site üretmez, aynı zamanda creative çözümler sunmaktadır.

Web tasarım günümüzün en etkili ve en düşük maliyetli reklam aracıdır. Yaptıracağınız bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını ücretsiz yapabilirsiniz. Web siteniz üzerinden katalog ve broşürlerinizi müşterilerinize hiç bir maliyet ödemeden sunabilirsiniz. Bir web sitesi ile, firmanızın tanıtımını ya da kurumsalınız ile ilgili bilgileri  daha büyük kitlelere en ekonomik şekilde ulaştırabilirsiniz.

 

Ataşehir Web tasarım yaptırırken, profesyonel bir web site olduğunu nasıl anlarız?

  • İnternet browserlarında çalışması, buna cross browser deniyor.
  • Mobil uyumlu tarayıcılarda hatasız çalışması
  • Renk uyumu genel yapı olarak kullanıcı dostu olması
  • Erişebilir olması
  • Sosyal medya etkileşimli olması
  • Firma kurumsalına özel tasarım yapılarak, firmanızı uygun şekilde temsil etmesi
  • Form ve diğer dinamik etkileşimlerin hatasız çalışması
  • Bu özellikler web site tasarımlarının olmazsa olmazlarıdır, daha detaylı birçok özellik göz önüne alınarak tasarlanmalıdır. Bu özellikleri profesyonel olarak hazırlamak yoğun iş gücü ve tecrübe gerektirir. Web site tasarım ajansı bu profesyonellikte çalışır.

Yapılan, projelerde fiyat kadar firmanın kurumsal yapısı ve hizmet kalitesi de önemlidir, bizim önerdiğimiz firmalar kobilere çözümler üreten web tasarım ve grafik fiyatlarına sahipler.

Ataşehir Web Tasarım Hizmetleri neleri kapsar?

Web tasarım; dâhilin de, firmanıza özel tasarım ve tasarıma uygun yazılım çözümleri

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu); var olan siteniz veya yeni hazırlanan sitenize trafik dolayısı ile müşteri çekmenin en ucuz ve kolay yoludur.

Sosyal Medya hizmetleri; Facebook kurumsal sayfa tasarımı, youtube channel kurumsal sayfa tasarımı, Twitter kurumsal sayfa tasarımı, Sosyal medya içerik yönetimi

Katalog tasarımı; Ürün kataloglarınız üstüne size özel olarak hazırlanan QR code uygulamaları ile baskı masrafı olmadan online mobil veya bilgisayarınıza indirebilme.

Google Reklamları: Adwords yönetimi ile firmanıza daha fazla müşteri kazandırın.

E-ticaret: Ürünlerini profesyonel platformlarda showroom maliyeti olmadan satabilirsiniz.

ataşehir web tasarım

ataşehir web tasarım