ankara reklam ajansı

ankara reklam ajansı

ANKARA REKLAM AJANSLARI

Ankara reklam ajansları arasındaki Enteresan Çizgi ; web tasarım , dijital pazarlama , sosyal medya yönetimi hizmetleri veren dijital pazarlama ajansıdır.

Kreatif fikirleri olan , kimsenin bakmadığı açılardan bakan , sırf farklı olmak için kullanılamayan kafa karıştırıcı çalışmaların yanlış olduğunu bilecek kadar ayakları yere basan, biraz aşırı, biraz, eğlenceli, gerektiği kadar ciddi enteresan kişileri bir araya getiren Enteresan Çizgi Reklam Ajansı, 2010 yılından itibaren Tüm ülkede ve uluslarası yüzlerce markaya ihtiyaç duyduğu reklam ve pazarlama projeleri üretmiştir.

Ankara reklam ajansları arasına işe başladığımız yıl ankaradaki firmaya reklam ajansı hizmeti vererek başladık. Sadece ankaradaki değil, tüm ülkede lokasyondan bağımsız olarak birçok müşteri ve markaya hizmet verdik.

DİJİTAL ESTETİK

Dijitalleşen dünyada web tasarım, sosyal medya yönetimi , web tasarım , responsive mikro web siteleri , dijital reklam ajansı hizmetlerinin tamamı firmalar için önemli hale geldi. Dijital dünyada sosyal medya ve akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte potansiyel müşterilerinize giden yol dijital dünyadan akmaya başladı. Özellikle ankara reklam ajansları arayışında olan firmaların en önemli sorunları estetik ve farklılık. Mobil kullanıcıların yüzde doksanı dikkatini çekmeyen ancak kendileri ile alakalı olan sponsor reklam veya içerikler ile etkileşime girmiyor.

Estetikten yoksun , reklam çalışmaları boşa giden bütçe anlamına geliyor. Enteresan Kişiler topluluğu olarak, müşterilerimizin başarısını kendi başarımız olarak kabul ediyor ve yaptığımız tüm reklam çalışmalarındaki ilk prensibimizi estetik tasarım ve estetik fikirler olarak benimsiyoruz.

ankaradaki reklam ajansları

ANKARA REKLAM AJANSLARI HİZMETLERİ

Tam Hizmet ajansı prensibi ile , tüm müşterimizin ihtiyaç duyduğu reklam hizmetlerini sunuyoruz.

Markaların , ihtiyaçları analiz edilerek en doğru bütçeyi belirliyor, ve bu bütçenin hedefe ulaşmak için doğru şekilde planlama yapıyoruz. Verdiğimiz Hizmetler;

  • Marka danışmanlığı; startup “yeni kurulmuş” firmalar için veya markalaşma yolundaki firmaların ihtiyaç duyduğu logo tasarım başta olmak üzere kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyoruz.
  • Piyasada rakiplerinizin 10 adım önüne geçmenizi sağlayacak araştırmaları yapıyor ve ürünlerinizin rekabet şansını arttıran etiket, ambalaj tasarımlarını hayata geçiyoruz.
  • Dijital pazarlama hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınız olan dijital pazarlama reklamları, reklam tasarımları, video ve tanıtım hizmetleri ile  ankara reklam ajansları arasındayız.
  • Sosyal medya yönetimi ve planlaması ile müşteri etkileşiminizi arttırarak , pazardaki konumunuzu yükseltiyoruz.
  • Geleneksel reklam ajansı hizmetleri ile, katalog ürün tasarımı, broşür, bilboard, tv reklamları ve medya planlama çalışmaları ile marka tanıtım hizmetlerinde de yanınızdayız.