ambalaj tasarım ajansı

ambalaj tasarım ajansı

AMBALAJ TASARIM AJANSI

Ambalaj Tasarım Ajansı ; yüzlerce uluslarası firmanın ambalajlarını tasarlayarak satışlarını arttıyoruz. Ambalaj Tasarımı örnekleri ve Fiyat Politikası ile müşterilerimizin ilk tercih ettiği Enteresan Kişiler topluluğu olmaktan gurur duyuyoruz. Enteresan Çizgi olarak yaptığımız birçok ambalaj tasarım örneğine ambalaj tasarımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerin en büyük pazarlama ve satış etkeninin ambalaj olduğunu bilen ambalaj tasarım ajans olarak, estetik ve profesyonel tasarım yaklaşımını ,  ulaşabilir ve kullanılabilir baskı malzemeleri seçimi ile birleştirerek , tasarladığımız çalışmalarda dikkat çekiciliğin yanında ürünlerinizin fiyat rekabetini de ön plana çıkararak, pazarda başarılı olmanıza katkı sağlıyoruz.

Ürünleri tasarladığımız firmalar müşterilerimiz değil ailemizden biri olarak görüyor, sizin başarınızı kendi başarımız olarak benimsiyoruz.

AMBALAJ TASARIM AJANSI İLE FARKLI BAKIŞ AÇISI

Özellikle gıda ambalajları ,  kozmetik ürün ambalajları , ürün ürünleri ambalajları , mendil – kolonya” ara sağlık ürünleri ambalajları ” , temizlik ürünleri ambalajları vb. market veya magaza raflarında satılan , rakip ürünler ile yan yana müşteriye sunulan ürünlerin tasarımları , özel ve rekabetçi bakış açısı ile tasarlanmalıdır. Bu tür ürünlere rekabet ve müşteri bilinçaltını düşünerek tasarımlar yapmalıdır.

Ambalaj tasarım ajansının bakışı , ürünlerinizin satışını ve hedef kitlenizi belirler. Aynı ürünü farklı bir ambalaj ile ucuz fiyatlı veya gurme ürün olarak göstermek ajansın bakış açısına bağlıdır. Müşteriler ürünle ilk etkileşimlerini ürünün içi ile değil ambalaj ile kurdukları için, ilk tercih edilme sebebi ürün değil ambalajıdır.

PROFESYONEL AMBALAJ TASARIMI YAKLAŞIMI

Ürün ambalaj tasarım ajansı  , tasarım ve estetik yeteneğinin yanında baskı ve materyal bilgisi gerektirir. Ambalaj tasarım süreci , sadece teknik ve tasarım bilgi ile hazırlanmaz. Tasarlanacak olan ürünün pazar bilgisi, hedef kitle ile empati kurma yeteneği, kullanılacak olan şişe, kutu, etiket vb. materyellerin teknik bilgilerine sahip olunması gerekir.

Tüm bilgi ve tecrübe birikimi bir araya getirilerek , hazırlanan ürün ambalajının başarılı ve etkili sonuç verme olasılığı yüzde 95’tir.

ambalaj tasarım ajans çalışmaları
ambalaj tasarım ajansları

AMBALAJ TASARIM AJANSLARI

Birçok sektörden , farklı hizmet veren firmaların olduğu gibi ambalaj tasarım ajansları veya sahış olarak ambalaj tasarımı yapan kişiler bulunmaktadır. Bu ambalaj tasarım firmaları hangileridir ne şekilde birbirinden ayrılırlar ?

Ürettiği tasarımların kalitesi ve profesyonelliğine göre ayırt etmek en doğrusudur. Profesyonel ve analitik olarak düşünen ve tasarlayan ambalaj tasarım ajansı ” kreatif ” ajanslardır.

Belirli bir kategoriye hizmet veren örneğin, çoğunlukla gıda ambalajları veya kozmetik ambalajı ve/veya temizlik ürünleri etiketleri tasarlayan özel hizmet veren ajanslar “butik ajanslar”dır.

Ambalaj tasarımı ile birlikte , hazırlanan ambalajın ürün çekimlerini, poster ve broşürlerini, web tasarım ve dijital pazarlama çalışmalarının tamamını üstelenen ajanslara “tam hizmet ajansı”denir.